Canadian eTA. Kanadyjska e-wiza

Wiza do Kanady? Sprawdź, jak otrzymać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Zapewne będziesz potrzebował eTA Canada. To dokument, który uwierzytelnia twoją tożsamość przez co uprawnia cię do przejścia granicy. Sprawdź, czym różni się od typowej wizy oraz kiedy jest niezbędna, a także wzorem wygląda przebieg ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada oraz czym różni się od standardowej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. eTA wydawana jest na parę tygodni, i analogicznie jak standardowa wiza istnieje w kilku postaciach: eTA w celach turystycznych lub biznesowych.
Z racji że cały proces ubiegania się o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, spraw formalnych jest istotnie mniej poza tym trwają krócej. To znaczne udogodnienie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Wcześniej musiały spodziewać się konieczności wizyty w ambasadzie i istotnie dłuższym oczekiwaniem na wydanie uprawniającej do przejazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już posiadać tradycyjnej, papierowej wizy, by wjechać na teren Kanady. Tego typu dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Niektórzy podróżni są zwolnieni z posiadania wizy online.
Elektroniczna visa to Canada nie jest wymagana także wtedy, jeśli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, lecz drogą wodną albo lądową – np. Kanada jest kolejnym przystankiem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak załatwić wizę eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy odwiedzić stronę agencji pośrednictwa wizowego i wypełnić wniosek osobistymi danymi, a także wypisać konieczne dane kontaktowe. We wniosku znajdują się również pytania dotyczące ostatnich wizyt w Kanadzie a także ewentualnych odmów wizowych.
Na podjęcie decyzji czeka się do 72 h, ale zdarza się, że zaakceptowana eTA to Canada pojawia się w kilkanaście minut od chwili złożenia wniosku. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do przejścia.

To powinno Cię zainteresować: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *