Kanadyjska wiza za pośrednictwem internetu

Nabycie wizy do Kanady wcale nie jest problemem takimuciążliwym, jakby to mogło wyglądać za pierwszym razem. Niniejszy materiał to doskonała oferta dla wszystkich ludzi, jakie w najbliższym okresie chcą podróżować do Kanady, jednakże nie posiadają zielonego doświadczenia jak zorganizować wizę.

Co musimy wziąć pod uwagę?? – Kanada wiza
Po pierwsze trzeba wspomnieć o fakcie, że wiza do Kanady> jest żądana nie tylko w przypadku przylotu do tego ładnego państwa, jak w trakcie wyprawy przewozem. Polacy, którzypotrzebują udać się do Kanday wyłącznie w celach krajoznawczych nie potrzebują tradycyjnej wizy. W dzisiejszych czasach wymagany jesttylko dokument eTA (electronic Travel Authorization), który możesz zorganizować internetowo, bez potrzeby wychodzenia zpokoju.

eTa do Kanady online

Uzyskanie dokumentu eTA zajmuje dokładnie kilka minut oraz co najlepsze wszystko możesz przeprowadzić za pośrednictwem sieci internetowej. Elektroniczna wiza Kanada jest w związku z tym kolosalną ekonomizacją czasu, gotówki i dużych nerwów. Aby otrzymać potrzebne dokumenty trzeba wypisać specjalny podanie, które, wolno odszukać na www etacanadaonline.com/pl/. Podanie można odszukać również na stronie ambasady Kanady, lecz niestety dający się wykorzystać jest w tym miejscu wyłącznie w języku angielskim lub francuskim. Po wypełnieniu wniosku należy odpowiedzieć na parę bezproblemowych pytań (np. czy byliśmy oskarżeni, czy posiadaliśmy kontakt z ludźmi cierpiącymi na tuberkulozę itp.). Do uzyskania poświadczenia eTA potrzebny jest paszport a także adres e-mail, na który uzyskamy zaświadczenie eTA.

Ile kosztuje eTA?

eTA do Kanady to kwota rzędu 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Ceny można oczywiście w wygodny sposóbzrobić online z wykorzystaniem karty kredytowej. Pamiętać należy także o tym, iż za pośrednictwem eTA zdołamy w Kanadzie rezydować najdłużej do 6 miesięcy. Należałoby dodać także o tym, że dokument ważny jest przez 5 lat od wyrobienia. Wyjazd odbywa się jedyniena podstawie paszportu, skutkiem tego nie ma potrzeby drukowania pozyskanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę można zapisać internetowo zaledwie jeden raz,jednej osobie. W praktyce naczy to, że 5-cio osobowa rodzina wybierając się do Kanady ma obowiązek uzupełnić formularz pięciokrotnie. Jak wspomniano powyżej wiza jest ważna jedynie w czasie 5 lat, ale jeśli nasz paszport wcześniej utraci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie obowiązywać. Czas otrzymywania elektronicznej wizy zajmuje tradycyjnie od 1 do 3 dni. Podczas wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie zakończenia wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *