Wyjazd do Kanady – Co to jest eTA?

Wyjazd do Kanady – jak uzyskać wizę bez zbytecznych formalności

Wyjazd do Kanady dla mieszkańców Polski wiąże się z koniecznością uprzedniego uzyskania wizy. Określana jest ona jako eTA, to znaczy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest dostęp na obszar Kanady drogą lotniczą – nie, niestety zaledwie jeżeli posiadamy zamysł zatrzymać się w powyższym kraju, ale także, jeśli trafiliśmy do niego tylko przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma sposobności liczyć na dostanie się do Kanady drogą samolotową. Należałoby natomiast mieć pojęcie, iż eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady podróżujemy drogą lądową lub morską.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dowodem skojarzonym z polskim paszportem i jej ważność opiewa na 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, jest to usprawnieniem dla podróżujących. Wiza jest przeznaczana do paszportu, zatem wspólnie z jego wymianą należy od nowa wnioskować o eTA. Żeby załatwić wizę elektroniczną do Kanady, powinno się skorzystać z pomocy wizowego pośrednictwa, które załatwi za nas wszelakie formalności. To jest fundamentalne w szczególności dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, tak aby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online może do nas dotrzeć bardzo szybko oraz bez zbędnych nerwów.

W momencie starania się o zwykłą wizę powinno się udać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wniosek a także wymagane dokumenty. Wytwarza to znaczną ilość formalności i kosztuje osobisty drogocenny czas. Oczywiście dlatego eTA Kanada online jest stanowczo popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Żeby złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować adekwatny blankiet drogą internetową. Wypada do niego dołożyć kolorowe skany paszportu, który musi być obowiązujący przez termin co najmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można otrzymać eTA nadzwyczaj błyskawicznie i sprawnie – typowy czas tworzenia elektronicznej wizy zajmuje blisko 3 dni roboczych. W przypadku kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla interesanta jest niesłychanie komfortowe. Ogółem zaleca się wyrobienie eTA jeszcze przed zarezerwowaniem biletu samolotowego do Kanady, jako że proces się może czasami wydłużyć, jakkolwiek są to przypadki niestandardowe.

Zobacz także:

canadian visa apply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *